Zookoutek Malá Chuchle

Za divočinou nemusíte za hranice! Zažijte ji v zookoutku Malá Chuchle na naší komentované prohlídce. Pojďme potichu nahlédnout do doupat a nor obyvatel zookoutku a dozvědět se o jejich životě něco víc.
Program nabízí jedinečnou příležitost prohlédnout si obyvatele českých lesů doslova na dosah ruky. Svůj domov zde má na 30 druhů živočichů včetně daňků, divočáků, sov, ale i rysa ostrovida. Program je doplněn pracovním listem a poznávačkou kožešin, paroží a per, které slouží k otestování nově nabytých znalostí. Odměnou pro ukázněné návštěvníky bude krmení vybraných druhů zvěře.
Prohlídku přizpůsobíme všem věkovým kategoriím, program je vhodný pro základní, střední i vysoké školy, ale i pro přírodovědné kroužky či  dospěláky.

Podmínky programu

Časová náročnost: 3 hodiny (pro MŠ je kratší varianta programu Zookoutek pro nejmenší)
Cena: 100 Kč / účastník (pedagogický doprovod zdarma)
Vhodné termíny: jaro – léto – podzim
Lokalita programu: zookoutek Malá Chuchle
Doporučené vybavení: oblečení a obuv do terénu, zvířátkům můžete přinést i tvrdé pečivo, jablíčka, mrkve nebo třeba kaštany
Další informace:
Délku programu lze upravit podle požadavků skupiny.
V zookoutku je k dispozici zázemí srubu lesní školy s ohništěm a možností opékání přineseného občerstvení. V případě zájmu je nutné opékání na ohništi a využití zázemí srubu nahlásit předem již při objednávání programu!!!

Program navazuje na zimní programy ve třídách:

Lze kombinovat i s programem Noc v lese.