Zookoutek pro nejmenší

Za zvířaty našich lesů se nemusíte vydávat do hvozdů mimo Prahu. V Zookoutku Malá Chuchle můžou i nejmenší děti zblízka poznat, co žije v české přírodě. Pojďte s námi potichu nahlédnout do doupat a nor obyvatel zookoutku a dozvědět se o jejich životě něco víc.
Program nabízí jedinečnou příležitost prohlédnout si obyvatele našich lesů doslova na dosah ruky. Svůj domov zde má na 30 druhů živočichů včetně daňků, divočáků, sov, ale i rysa ostrovida. Program je doplněn i o zpětnou vazbu vhodnou pro děti předškolního věku. Přiřazováním obrázků zvířat a poznáváním kožešin, paroží a per si jistě všichni otestují své nově nabyté vědomosti. Odměnou pro ukázněné návštěvníky bude krmení vybraných druhů zvěře.
Prohlídka je přizpůsobena možnostem a potřebám dětí předškolního věku od 3 – 7 let.

Podmínky programu

Časová náročnost: 2 hodiny
Cena: 100 Kč / účastník (pedagogický doprovod zdarma)
Vhodné termíny: jaro – léto – podzim
Lokalita programu: zookoutek Malá Chuchle
Doporučené vybavení: oblečení a obuv do terénu, zvířátkům můžete přinést i tvrdé pečivo, jablíčka, mrkve nebo třeba kaštany
Další informace:
Délku programu lze upravit podle požadavků skupiny.
V zookoutku je k dispozici zázemí srubu lesní školy s ohništěm a možností opékání přineseného občerstvení. V případě zájmu je nutné opékání na ohništi a využití zázemí srubu nahlásit předem již při objednávání programu!!!