Výprodej vzrostlých stromů v Zahradnictví Ďáblice. Různé druhy, cena jednotná

5. 10. 2021

Podzim je ideálním obdobím pro sázení dřevin do našich zahrad. Z bohaté nabídky našeho Zahradnictví Ďáblice, které se pěstování rostlin věnuje již více jak 95 let, si během podzimní prodloužené prodejní doby určitě vyberete. Desítky druhů opadavých i stálezelených listnatých dřevin, doplňuje široká nabídka jehličnanů, na které je zahradnictví zaměřeno. Na prodejně jsou k dispozici i vzrostlé stromy, které ihned po vysazení udělají v zahradě velkou parádu. V zahradnictví právě probíhá jejich podzimní výprodej za jednotnou cenu 2 645 Kč vč. DPH.
Celý článek »

Podzimní zahradu rozsvítí naše vřesy a vřesovce. Výhodný nákup 4 + 1 zdarma

22. 9. 2021

V podzimní zahradě či truhlících mají své nezastupitelné místo barevné vřesy a vřesovce.Nízké stálezelené keříky, které hýří barvami odstínů zelené, růžové, bílé, červené i fialové, máme v aktuální nabídce na prodejně v Zahradnictví Ďáblice již od 30 Kč za kus.

AKCE 4 + 1 zdarma.

Při nákupu čtyř vřesů stejné velikosti a ceny dostanete pátý zdarma. 

Celý článek »

V Praze platí zákaz rozdělávání ohňů, hrozí požáry

18. 6. 2021

Dnes, 18. 6. 2021, začal na území hlavního města platit přísný zákaz rozdělávání ohňů. Na základě výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu před vysokými teplotami a nebezpečím požárů pro území metropole bude až do 22. 6. 2021 platit nařízení omezující rozdělávání ohňů na místech zvýšeného nebezpečí vzniku požárů.

Zákaz rozdělávání ohňů, kouření či používání zábavní pyrotechniky platí pro všechny lesy, parky, lesoparky, louky a zahrady na území hlavního města.  Oheň také nesmíte rozdělávat ve vzdálenosti do 50 metrů od kraje lesa. Omezení platí i pro oblíbené grilování na piknikových místech!

Celý článek »

Zima nám jaro v Zahradnictví Ďáblice už nezastaví. Nakoupit tu můžete i v sobotu

15. 4. 2021

Přestože dubnové počasí je vrtkavé a sluníčko střídají mraky, ze kterých někdy dokonce vypadávají ještě sněhové vločky, v našem Zahradnictví Ďáblice je jarní sezona již v plném proudu. Bohatá nabídka bylinek, trvalek, okrasných keřů a stromů, jehličnanů, ale i mnoho druhů a odrůd ovocných dřevin tu čeká na své zájemce. Otevřeno máme i v sobotu.
Celý článek »

Zimní pauza kompostárny končí. Za rok 2020 přijala 3405 tun bioodpadu

4. 3. 2021

S koncem února skončila i zimní přestávka provozu naší Kompostárny hl. m. Prahy v Praze-Slivenci. Od 1. března 2021 je vám kompostárna opět k dispozici, a to v běžné otvírací době. Slivenecká kompostárna tak vstupuje již do pátého roku svého fungování. Pro hlavní město Prahu areál spravujeme od poloviny roku 2017. V kompostárně ukládáme biologicky rozložitelný odpad vzniklý při údržbě městské zeleně. Kromě toho kompostárna přijímá bioodpad také od občanů Prahy, od firem a mimopražských občanů a rovněž ze svozů velkoobjemových kontejnerů. V roce 2020 jsme v kompostárně přijali celkem 3 405 tun bioodpadu. Od začátku fungování kompostárny v roce 2017 do konce roku 2020 to bylo celkem již 9 059 tun bioodpadu.

Celý článek »