Na týden lesanem: Ekocentrum Prales nabízí jarní příměstský tábor

26. 11. 2019

Máte rádi přírodu a k lásce ke všemu živému vedete i své ratolesti? V tom případě pro vás máme akci šitou přímo na míru. Během jarních prázdnin 2020 pořádáme v ekocentru Prales jarní příměstský tábor pro všechny malé zálesáky, kteří se nebojí dobrodružství. Na týden se stanou lesany a naučí se, jak se neztratit v přírodě i bez moderních technologií. Na každý den jsme pro děti připravili zábavné aktivity, mezi nimiž nebudou chybět pohybové hry, stopování zvěře, poznávání stromů i rostlin nebo zasvěcení do léčivých účinků bylin a hub. Tábor je také jedinečnou příležitostí k navázání nových přátelství se stejně starými vrstevníky.

Program příměstského tábora je vhodný pro žáky 1. stupně základních škol. Cena za účastníka je 2 000 Kč, oběd, pitný režim a výtvarné potřeby jsou v ceně. Dopolední a odpolední svačinku dětem přibalte s sebou. Program tábora začíná každý den v 8:30 a končí v 16:00. Své ratolesti nám však můžete svěřit již půl hodiny předem a vyzvednout si je můžete půl hodiny po skončení táborového dne.
Termíny:

  • 17. 2. – 21. 2. 2020
  • 24. 2. – 28. 2. 2020

S přihláškami na tábor i s vašimi dotazy se neváhejte obracet na Kateřinu Swólovou na telefonním čísle 778 716 582 nebo na e-mailu swolova@lesy-praha.cz.
tábor