Dodací a obchodní podmínky

Celý sortiment a cenu rostlin najdete v naší internetové nabídce. Zahradnictví Ďáblice nabízí rostliny vypěstované přímo ve školce, a také rostliny nakoupené u jiných pěstitelů, aby byla nabídka kompletní.

Obchodní podmínky:

Platba

V naší prodejně akceptujeme platby kartami MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, V PAY.

Objednávky a rezervace

Vaše objednávky a rezervace přijímáme telefonem (775 565 729), e-mailem (zimmelova@lesy-praha.cz) nebo osobně v naší provozovně v Ďáblicích.
Ceny rostlin jsou uvedeny včetně obalu, případně zemního balu. U dobývaných rostlin je nutná jejich rezervace minimálně tři dny předem.
Veškerý rostlinný materiál prochází kontrolou Státní rostlinolékařské správy.

Doprava

Odvoz vašich rostlin můžeme zajistit naším vozem při ceně 25 Kč/km. Pokud je nutné, aby při vykládání zakázky na místě asistoval kromě řidiče i další náš zaměstnanec, připočítáváme k dopravě 500 Kč za osobu. Upozornění: Z provozních důvodů dopravu rostlin naším vozem zajišťujeme až po 20. 4. 2021. Do 20. 4. 2021 lze domluvit pouze externího dopravce.
V případě objemnějších zakázek Vám můžeme domluvit externí dopravu (cena dle ceníku dopravce).
Termín dopravy je však nutné v obou případech domluvit předem.

Zboží, které nelze naložit svépomocí, naložíme pomocí mechanizace: pondělí až pátek do 15.30 hodin

Velkoodběratelé

Ceny v katalogu jsou uvedeny jako velkoobchodní bez DPH. U balových stromů je drátěný koš již zahrnut v ceně.

Při prvním odběru požadujeme kopii živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejstříku (pro přiznání velkoobchodních cen, je nutné, aby se jednalo o obor zahradnictví) a platbu v hotovosti nebo kartou.

Platba na fakturu převodem pouze je pro zákazníky, kteří dodržují termíny splatnosti. Termín splatnosti faktury je 14.dní, pokud není dohodnuto jinak. Odběrateli, který má u nás pohledávky po splatnosti, nebude vydána další faktura.

Slevy při jednorázovém odběru:

částka za zboží sleva
20 000,00 – 50 000,00 Kč 3 %
50 001,00 – 200 000,00 Kč 5 %
nad 200 000,00 Kč 10 %