Praxe pro studenty

V naší Záchranné stanici hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy vítáme všechny studenty středních a vysokých škol, kteří mají zájem získat hodnotnou a smysluplnou praxi. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé praxe, můžete si vybrat podle vašich možností a přání.

Co bude náplní vaší práce: Péče o zvířecí pacienty a vše, co s tím souvisí – příprava krmení, krmení, čištění příbytků a prostorů se zvířaty, speciální péče o mláďata, pomoc ošetřovatelům apod.

Místo praxe: areál záchranné stanice. Pozor!!! Po dobu stavby nového areálu je stanice přestěhovaná na adresu K Zahradnictví 582, Praha 8

Pro podrobnější informace volejte Ing. Zuzaně Pokorné, Ph.D., vedoucí ošetřovatelce záchranné stanice, telefon: 775 881 193.

Na praxi se přihlásíte pomocí jednoduchého přihlašovacího formuláře, v němž si můžete vybrat i termín, který preferujete. Záchranná stanice se s vámi posléze spojí a domluví na všech podrobnostech.

Důležité upozornění: Před zahájením praxe je nutné mít vzájemně odsouhlasenou a podepsanou smlouvu o praxi. Návrh smlouvy (vzor má obvykle každá škola svůj) musí zájemce předem zaslat ke schválení Lesům hl. m. Prahy, poté nechat podepsat vedením školy a předat nejpozději při nástupu na praxi.  Smlouva je uzavírána mezi školou a Lesy hl. m. Prahy ( často se chybně uvádí záchranná stanice!). Proces může trvat i 14 dní a je nutné s tím počítat při výběru termínu zahájení praxe.

praxe_2019_2_nahled2