Kontakty

Středisko Vodní toky
Lesů hl. m. Prahy

Práčská 1885
106 00 Praha 10 – Záběhlice
Nepřetržitá vodohospodářská pohotovostní služba:
777 719 009

50.0520936N, 14.5067692E

 

 

Vedoucí:
Ing. Jan Matějka
matejka@lesy-praha.cz tel.: 773 767 424 Práčská 1885, Praha 10
Zástupce vedoucího:
Ing. Richard Beneš
benes@lesy-praha.cz tel.: 777 719 009 Práčská 1885, Praha 10
Administrativní pracovnice:
Lucie Trollerová
trollerova@lesy-praha.cz tel.: 773 776 574 Práčská 1885, Praha 10

Oddělení vodního hospodářství »

Vedoucí oddělení:
Ing. Richard Beneš
benes@lesy-praha.cz tel.: 777 719 009 Práčská 1885, Praha 10
Specialista vodní toky:
Ing. Lubomír Petrák
petrak@lesy-praha.cz tel.: 778 477 398 Práčská 1885, Praha 10
Vodohospodářský technik:
Ing. Jan Říha
riha@lesy-praha.cz tel.: 777 364 885 Práčská 1885, Praha 10

Oddělení údržby vodních toků a nádrží »

Vedoucí oddělení:
Ing. Jan Matějka
matejka@lesy-praha.cz tel.: 773 767 424 Práčská 1885, Praha 10
Mistr oblasti Praha-sever:
Libor Neužil
neuzil@lesy-praha.cz tel.: 777 719 011 Vlkovická 1142, Praha 14
Mistr oblasti Praha-jih:
Ilja Storoženko
storozenko@lesy-praha.cz tel.: 777 719 012 Klostermannova 573,
Praha 4
Mistr oblasti Praha-východ:
Paolo Agresta
agresta@lesy-praha.cz tel.: 770 152 582 K Jezeru 1111, Praha 15
Mistr oblasti Praha-západ:
Jiří Pavlata
pavlata@lesy-praha.cz tel.: 777 719 014 K Zahrádkám 1278/59, Praha 13

Oddělení přípravy a realizace »

Vedoucí oddělení přípravy a realizace:
Ing. Jaroslav Eichler
eichler@lesy-praha.cz tel.: 777 364 882 Práčská 1885, Praha 10
Příprava zakázek:
Jiří Indráček
indracek@lesy-praha.cz tel.: 778 410 844 Práčská 1885, Praha 10
Stavbyvedoucí:
MgA. Ondřej Sokač
sokac@lesy-praha.cz tel.: 778 410 846 Práčská 1885, Praha 10
Stavbyvedoucí:
Vladimír Denis
denis@lesy-praha.cz tel.: 775 565 727 Práčská 1885, Praha 10
Stavbyvedoucí:
Martin Vaněk
vanek@lesy-praha.cz tel.: 775 271 904 Práčská 1885, Praha 10
Stavbyvedoucí:
Ing. Jan Stejskal
stejskal@lesy-praha.cz tel.: 776 301 182 Práčská 1885, Praha 10

Oddělení mechanizace a dílen »

Oddělení mechanizace a dílen:
Josef Richtera
richtera@lesy-praha.cz tel.: 777 719 006 Práčská 1885, Praha 10
Mechanizace – levý břeh:
Ing. Radek Šimonic
simonic@lesy-praha.cz tel.: 778 744 374 Plzeňská 1125/320, Praha 17
Dílny:
Jan Kaiser
kaiserj@lesy-praha.cz tel.: 775 018 616 Práčská 1885, Praha 10
Správa autoparku:
Petr Tóth
toth@lesy-praha.cz tel.: 775 018 637 Práčská 1885, Praha 10