Naši zaměstnanci se proběhli Stromovkou s O2 Pražskou štafetou

22. 6. 2018

Místo polobotek nazout tenisky, pracovní košili vyměnit za sportovní dres a vzhůru do Stromovky na běžecký závod! Do 3. ročníku O2 Pražské štafety se nadšeně zapojil i tým běžců z Lesů hl. m. Prahy. Je to v krátké době již druhá sportovní událost, ve které máme zástupce z řad našich zaměstnanců. Po květnové jízdě Do práce na kole jsme vyměnili bicykly za boty na běhání a 13. června měli možnost vyzkoušet, jak si povedeme v tvrdé běžecké konkurenci. Závodu se zúčastnilo 3 320 běžců, kteří vytvořili celkem 830 týmů. Skupina našich reprezentantů vybojovala 481. místo a umístila se tak zhruba ve středu startovního pole.

Za náš tým závod rozbíhal Luděk Urbanec, který v čase 0:25,14 předával Nikole Novákové. Jako třetí ze štafety se na trať v čase 0:50,12 dostal Jaroslav Eichler a v roli finišmana svůj úsek v čase 1:16,11 zahájil Ondřej Palička, který cílovou páskou proťal v čase 1:44,26. Na každého závodníka čekala trať dlouhá 5 km vedená cestami a pěšinami Stromovky. Celková vzdálenost, kterou všichni účastníci překonali, by stačila k tomu, aby více než 7x oběhli Českou republiku po státních hranicích. Každý, kdo se popral s tratí a dokončil závod, získal medaili a oficiální běžecké tričko.
Děkujeme našim zaměstnancům za reprezentaci Lesů hl. m. Prahy.