Vybavte se na zimní sezonu a nakupte palivové dřevo z pražských lesů

12. 9. 2018

Možná vám poslední paprsky léta pomáhají zahnat myšlenky na nadcházející studená rána a dlouhé noci, ale je třeba si přiznat, že topná sezona je po roce opět tady. Jak proměnit potemnělý zamračený dům nebo byt v příjemně vyhřátý domov? Naplňte krb či kamna dřevem z pražských lesů! Zakoupit ho můžete v hájovně lesního úseku Šárka a ve štípárně ve Kbelích, kterou najdete v ekocentru Prales. Pokud nemáte vhodný dopravní prostředek, přivezeme vám dřevo až domů.

V naší nabídce naleznete dřeviny různých tvrdostí, jehličnaté i listnaté. K dostání je palivové dřevo dubu, habru, jasanu, lípy, topolu, vrby, smrku, borovice a modřínu. Dřevo si můžete zakoupit ve standardní délce 33 cm a po objednání vám připravíme i palivové dřevo v délkách 25 a 50 cm. Pokud nemáte možnost si pro naštípané dřevo dojet, zajistíme vám za poplatek jeho odvoz až k vám domů a pomůžeme i s jeho složením.

Pro objednávky palivového dřeva ze Kbel kontaktujte Karla Malenického na tel. 777 827 798 a pro palivo z lesního úseku Šárka (Praha-Nebušice) volejte Ondřeji Gadušovi na tel. 777 827 799.

Více informací o nabídce paliva a jeho dopravy naleznete v našich cenících.

Pražské lesy jsou nenahraditelnými zelenými plícemi hlavního města. Jako ostrůvky přírody v městské zástavbě mají jedno důležité poslání, na které pamatuje i lesní zákon: Denně slouží všem Pražanům k odpočinku a rekreaci. Nerostou tu proto, aby kdokoli vydělával na jejich dřevu. Dřevní hmota, kterou prodáváme, pochází z občasných výchovných probírek a lokálně omezených těžeb, které jsou nezbytné pro zdravý růst a obnovu lesních porostů. A za každý pokácený dospělý strom v průměru vysadíme minimálně 10 nových sazenic. S naším dřevem máte jistotu, že za vaše teplo v bytě žádný les tam venku nepoložil svůj život.

dřevo